• Wpisów: 677
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 15:55
  • Licznik odwiedzin: 175 600 / 3974 dni
 
jotstyle
 
Trochę mnie tu nie było. Chociaż w sumie bywałam, czytałam Wasze wpisy (chociaż już coraz mniej tego), oglądałam zdjęcia, jednak sama nie kwapiłam się do dodania czegoś.
Przez te 126 dni nieobecności zdążyłam przeżyć szalony urlop w Polsce wypełniony masą zdarzeń, załatwień, zakupów (helll yeaaah! :D ), wizytę przyjaciół na Islandii, cudowne wyprawy, pierwsze Święta poza domem, spokojnego Sylwestra i masę innych rzeczy.
Od początku lutego realizuję swój cel na ten rok, czyli gubienie tego co mi z głupoty przybyło, więc są treningi, zmiana lajfstajlu oraz kontuzja, która jednak mnie nie zdemotywowała, a wręcz przeciwnie! ;) No i jako, że nie ma mnie tutaj, to jestem gdzie indziej, a mianowicie:

www.instagram.com/jest16grudnia/

Zostawiajcie tu swoje nicki, żebym mogła jakoś ogarnąć kto jest kim, bo czasem można się pogubić ;)

Czy wrócę na pingera ze swoimi ałtfitami?- tego nie wie nikt. Prawda jest taka, że moje życie zmieniło się na tyle, że nie mam już tylu okazji, czasu, ochoty na strojenie się, focenie itd. Ostatnio coraz częściej po prostu narzucam coś na siebie i wychodzę ;) do tego islandzka aura zniechęca do wyglądania, bo i tak człowieka zaraz zleje, wywieje i przemrozi, więc no ;)

Zatem zapraszam na insta i do zobaczenia na pingerze za jakiś czas! :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego